JARNÍ TÁBOR V TYŘE

Ve dnech 7.3. - 12.3.2010 během jarních prázdnin se opět konal tábor pro děti, které mají rády legraci, soutěže, čtení u krbu a také pro děti, které si chtějí odvézt něco málo z laskavých a zdravých, moudrých a odvážných zážitků a prožitků. Tradičně i v tomto roce jsme děti na táboře v Tyře navštívily a připravily si pro ně NĚCO....No, jaké to bylo? Pro nás moc fajn setkání i práce s dětmi, moc milá spolupráce s děvčaty ze Stromu Beskyd. A jestli se to dětem líbilo? Zeptejte se jich...nám moc.

Už teď se těšíme na naše další návštěvu...:)

LETNÍ TÁBOR V TYŘE

V druhém a třetím týdnu měsíce července os Strom Beskyd pořádal pro děti  "letní tábor". My jsme pro děti prvního i druhého turnusu připravily jednodenní program ( 9.7. a 16.7.2010). Tábor se opět konal na stejném "dobrém" místě - v Tyře.

Karavaňačky si pro děti opět připravily svůj prožitkový - vztahový program pro cca 50 dětí z Třince a třineckých ZŠ. Děti mohly povídat a probírat své zážřitky ze společného pobytu, zahrát si některé hry podporující spolupráci, komunikaci, ohleduplnost a toleranci vůči druhým, kamarádům. Měly možnost přemístit vodu z jednoho místa na druhé, zahrát si na "slepce a vodiče", vytvořit svou "síť vztahů" atd....

Naše "návštěvy" na tomto táboře jsou tradiční a spolupráce s os Strom Beskyd se takto prohlubuje a upevňuje.

Tábor v Tyře 2010 léto